Reklamace

Reklamační formulář

Přihlásit
 
 
 
 

 

Pokud je zboží poškozeno pak máte právo na reklamaci. V tomto případě se obraťte na e-mail sperkyodpaji@email.cz. Ráda s Vámi danou situaci vyřeším např. výměnou zboží či jiným způsobem v souladu se zákonem – viz níže uvedené záruční podmínky. Nezapomeňte však na doklad o zakoupení zboží, který najdete v každé zásilce.

Kupující má právo uplatnit odpovědnost za vady do 24 měsíců od převzetí zboží. Dále je třeba při reklamaci dodržovat tento postup:

 

Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít.

 

Zjistí-li kupující při převzetí zboží vady, musí tyto skutečnosti bez zbytečného odkladu sdělit prodávajícímu.

 

Reklamační sdělení musí obsahovat datum dodání zboží, název výrobku, reklamované množství, popis závady a návrh na vyřízení reklamace. Reklamace bude vyřízena nejpozději do 30 dnů od jejího uplatnění.

 

Práva kupujícího vyplývající z odpovědnosti prodávajícího za vady, včetně záruční odpovědnosti prodávajícího, uplatňuje kupující u prodávajícího na adrese uvedené ve faktuře nebo v sekci kontakt.

 

 

Košík je prázdný

Rychlé vyhledávání
Poslední navštívené produkty
  • Doposud jste žádný produkt nenavštívil(a).
Facebook
 
0
 
© Šperky od Páji